Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Aktuality | Obchodní centrum KOKSOVNA

Aktuality

Sledujte sekci aktuality pravidelně, aby vám neunikla žádná příležitost nakoupit v našem obchodním centru za zajímavé slevy.

Sleva 1 000 Kč na stovky produktů

Sláva slevám! V Planeo jsme připravili speciální akci. Zboží z našeho sortimentu nyní pořídíte ještě výhodněji. Při koupi stovek vybraných produktů získáte slevu 1 000 korun.

Italský týden

Přijďte si nakoupit oblíbené italské těstoviny (včetně těch čerstvých), omáčky, ale také sýry mezi kterými nesmí chybět Mozzarella di Bufala nebo Burrata.

Valentýnské menu

Už máte vyřešené dárky na Valentýna? Pokud ne, tak si rezervujte místo v kavárně SLADKÉ TAJEMSTVÍ, kde si připravili lákavé valentýnské menu pro 2 osoby!

Obklopte se úžasnými vůněmi

Vytvořte si dokonale zamilovanou atmosféru se sadou vonných olejů, kterou najdete již nyní v prodejně PEPCO Česká republika, a to pouze za 90 Kč.

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ s PLANEO

Už jste si všimli zajímavé soutěže, která právě probíhá na FB profilu Planeo? Rychle se zařaďte, ať získáte taky možnost vyhrát zajímavý valentýnský dárek.

VÝDEJNÍ MÍSTO E-SHOPU

Objednejte si léky či doplňky stravy z pohodlí svého domova a ve zdejší prodejně se je zastavte po nákupech ZDARMA vyzvednout.

Sledujte nás na našich sociálních sítích!

Najdete nás pod značkou @ockoksovna

© 2023 Odra Styl a.s. | Všechna práva vyhrazena | Změna preferencí Cookies
Vytvořila marketingová agentura